Porady jak skutecznie zabezpieczyć przesyłkę

ProArtExpress

Irlandia - Polska - Irlandia

W celu bezproblemowego i bezpiecznego transportu zamieścilismy poniżej pare wskazówek ułatwiających odpowiednie przygotowanie przesyłki do wysłania.

- Upewnij się, że opakowanie przesyłki wykonane jest z twardego i odpornego na rozdarcia materiału. Zalecane jest opakowanie kartonowe ( jak najgrubsze ).
- Idealnie zabezpiecz wnętrze opakowania. W środku nie powinno być żadnych wolnych przestrzeni. Do wypełnienia proponujemy użyć foli bąbelkowej lub chociażby zgniecionych gazet. Najlepiej aby wszystkie ściany kartonu były sztywne.
- W celu dodatkowego zabezpieczenia paczki prosimy użyć taśmy samoprzypelnej i okleić wszystkie łaczenia i słabsze elementy kartonu.
- Z opakowania nie powinny wystawać żadne ostre, długie przedmioty, które mogą ulec uszkodzeniu. Takie przedmioty powinny zostać zapakowane w osobne paczki.
- Delikatne przesyłki jak np. elementy szklane, musza zostać oznaczone dodatkowo oraz osoba przewoząca musi zostać o tym poinformowana.
- Każdą paczkę należy zaadresować osobno. Dane adresowe przesyłki muszą być napisane wyraźnie i czytelnie - najlepiej wykorzystać do tego wydruk z komputera lub czarny marker.

Przypominamy o bezwzględnym zakazie nadawania papierosów oraz alkoholu.

Jeżeli masz nietypowy ładunek zadzwoń do nas lub napisz, NAPEWNO pomożemy i doradzimy!